Jaka dupa…

… takie życie. Zapraszam na przegląd.

Dupa blada

No stało się, nie udało się, próbowałeś, a teraz dupa blada, klops i nic z tego. Zdarza się, dość często, ale nie to jest istotne. Istotne jest to, że coś zrobiłeś, wykonałeś jakieś działania, podjąłeś wysiłek, nie czekałeś aż ci kaszka manna z nieba spadnie. I wiesz co jeszcze? Zyskałeś – zyskałeś wiedzę, doświadczenie, a może … zastanów się, może zyskałeś nowe znajomości lub inspirację.

dupa-blada

Dupa blada, to nie koniec świata, zawsze można wystawić ją do słońca jeszcze raz 🙂

Dupa zbita

Oooo to już gorzej. Coś nie tak poszło, boli zadek, ale spoko zagoi się. A wiesz dlaczego dupa zbita? Bo naiwna, bo serce miękkie, bo ślepak i trąba jerychońska dała się naciągnąć, namówić, nakręcić… a teraz co? Teraz trzeba koszty ponieść, pańszczyznę odrobić.

Dupa zbita to nic fajnego, niesie z sobą naukę, za którą słono i często wiele lat trzeba płacić, a kto ma słabą pamięć i miękkie serce, to musi mieć twardą dupę, bo zbita będzie jeszcze nie raz…. tekst ku przestrodze!

Dupa ciemna

Chyba najgorszy stan bytu, znikąd pomocy i śmierci. Tam można zapędzić się samodzielnie lub z pomocą Dupy Żołędnej. Sytuacja, która na pierwszy, a nawet drugi rzut oka wydaje się bez wyjścia ( coś o tym wiem, właśnie przebywam w tej nieprzyjemnej otchłani ), w dodatku często bywa długotrwała. Jednak… zawsze jest jakieś światełko w tunelu … no chyba, że dochodzi jeszcze skręt kiszek, wtedy już sama nie wiem. Trzeba oczka przetrzeć, zagryźć zębiska i przedzierać się małymi kroczkami, ku światłu, bo zawsze jest jakaś szansa, tylko nie zawsze widać ją wyraźnie.

dupa-zimna

Z takiej dupy wychodzi się mozolnie, ale można, wiem, już raz tam byłam, wygramolę się i po raz drugi, na złość, bo ze mnie Dupa Złośliwa 😉

Dupa Żołędna

A to już jest taki ludzki egzemplarz, co ma dziwaczne hobby, wpędzania ludzi w tarapaty. taki ktoś, ma fantazję, charyzmę, szyk i styl – tak się dobrze maskuje, że skumasz się, dopiero po znalezieniu się w Ciemnej Dupie, a tam będziesz sam, bo Żołędna już się zmyje.

giphyźródło:blaber.pl

Rada jest jedna – uważać, oczy mieć otwarte i nie oglądać się za dupami, bo można głowę stracić.

Dupa Ciele

Oj jak ja takich Dupów nie lubię. Siedzi sobie taka pierda i nogami merda, i nic nie umie, nic nie potrafi, zanim się za coś zabierze, to nadchodzi kolejne zaćmienie. Takie ludziska muszą mieć opiekunów, bo samodzielnie życie nie ogarniają. Takie biedulki pierdulki, co to zmywać nie mogą bo talerze pobiją, śmieci nie wyrzucą, bo nogę na schodach skręcą. Często czepiają się ich wszystkie choroby świata z sepsą i malarią włącznie, a czepiają się ich głównie poprzez naświetlenia programami typu „Ukryta Prawda”. Jak się Dupa Ciele raz do pracy weźmie, to albo szef cham, albo pensji ne wypłacą, albo stres zbyt duży.

lazy_as______by_face08012-da4kalj

Wystrzegaj się takich Pijawków, chyba, że lubisz wieczną udrękę.

A Wy jakie Dupy znacie?

 

Reklamy

7 myśli na temat “Jaka dupa…

Dodaj własny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Wspierane przez WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: